11. února 2004 - Rozšířena nabídka elektrických vozidel PEUGEOT - viz ZDE.

30. září 2003 - Na stránkách EKOLO byly provedeny drobné úpravy a doplňeny a aktualizovány některé informace.

25. září 2003 - Do sekce CO JE EKOLO přibyly informace o elektrickém vozidle ŠKODA PICK-UP a informace o novém elektrickém hitu E-SCOOTER. Dále přibyly do sekce FOTOGALERIE fotografie elektromobilu ŠKODA PICK-UP.

25. srpna 2003 - Do sekce CO JE EKOLO přibyly informace o elektrickém vozidle PEUGEOT 106, informace o skládácím skútru a modifikovaném skútru - verze "tříkolka". Dále přibyly informace o prodeji světelných panelů a solárních panelů. Další rozsáhlou aktualizací prošla sekce FOTOGALERIE.

24. června 2003 - Ve dnech 4. - 6. června proběhla již pošesté v Karlových Varech mezinárodní konference a výstava: DOPRAVA A TECHNOLOGIE K UDRŽITELNÉMU ROZVOJI. ZDE se můžete dozvědět více.

Fotografie z výstavy - Ministr životního prostředí Libor Ambrozek "neodolal" a sám si vyzkoušel (projížďkou po kolonádním prostoru LH Thermál) vystavovaný elektrický skútr EB 05.

19. listopadu 2002 - v sekci FOTOGALERIE přibyly fotografie nově vyvíjeného SKLÁDACÍHO ELEKTRICKÉHO SKÚTRU.

20. října 2002 - V sekci FOTOGALERIE přibyly nové informace o možných úpravách elektrických skútrů EB 05.

5. srpna 2002 - pozměněna grafika www-stránek; přidány další fotografie v sekci FOTOGALERIE; aktualizace sekce ODKAZY.

3. srpna 2002 - firma EKOLO navázala spolupráci a stala se oficiálním dealerem společnosti OPTIMA-BATTERIES (popis baterií OPTIMA + nabídka -ODKAZ ZDE). Firma EKOLO se také zabývá vývojem regulátorů (ODKAZ ZDE). Dále byly doplněny další fotografie elektromobilů v sekci FOTOGALERIE.

9. května 2002 - doplněno několik fotografií elektromobilů v sekci FOTOGALERIE.

7. května 2002 - doplněny informace o společnosti, nabídka elektromobilů, podrobnější informace o jednotlivých typech a jejich fotografická prezentace. V nejbližší době je plánováno rozšíření fotogalerie.

26. března 2002 - vznik těchto webových stránek a příprava na jejich postupné doplňování.